Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Julius Streicher by byl na ABB hrdý

27. 01. 2014 17:02:29
Julius Streicher vydával v Německu týdeník Der Stürmer, proslulý antisemitismem, vyhroceným dokonce až za hranice snesitelnosti špiček tehdejšího nacistického Německa. Mottem týdeníku byl výkřik „Die Juden sind unser Unglück!„. Historii Streicherova díla přeskočím, najde si ji snadno každý na internetu. Od začátku, přes vybrané citace až po hořký konec samotného vydavatele.

Samotný Julius Streicher je mrtev, ale jeho duch zřejmě žije dál. Proroků, varujících před nebezpečím nadvlády krvelačných Židů se najde v každé společnosti dostatek. I my máme svého Julia Streichera, novináře, proroka a židobijce Adama B Bartoše.

Zajímavým počinem z hlavy ABB je portál http://cechycechum.wordpress.com kde se nachází nejen seznam českých Židů, ale můžeme si odcitovat něco opravdu vypečených ukázek, které zmíněný portál pasují na znovuobnovený Der Stürmer.

Napínavým čtením je povídka Žid Josefa Velenovského, kterou ABB laskavému čtenáři nezištně předkládá ke čtení v naskenované podobě.

„Čím větší v zemi nemravnost a zkáza kultury, tím větší jest tam moc židů“

U Josefa Velenovského (Velenovský o tom, jak čelit židovské nadvládě) ještě zustaňme. Pro ABB je zřejmě jakousi můzou, vzorem, oblíbeným myslitelem, kterého rád cituje.

“Proti židovskému nadvládí může se čeliti toliko sražením se národa v jeden sebevědomý, bratrský a hrdý šik, do něhož nesmí vkročiti nova židovská. Veškerá hesla o socialismu, lžidemokracii, rovnosti, pokroku, modernosti v první době sražení se národa musí být nejpřísněji trestány. Nechť jest národ demokratickým na základě křesťanské lásky k bližnímu a nikoliv na základě žida Marxe a syfilitického asiata Lenina.”

Hodnocení filmu Ve stínu by jistě našlo své místo i v kulturní rubrice Der Stürmer. A nejen tam, Jistě i Rudé právo padesátých let by autora jeho kvalit uvítalo ve svých řadách.

„Sdělení filmu pak nelze nazvat jinak než manipulací s historií. Je přece historicky prokázáno, že politické procesy se sionisty v 50. letech byly – ač částečně zinscenované – navýsost spravedlivé. Nešlo vůbec o projev antisemitismu, ale o potrestání těch, kteří nadřadili službu pro Izrael (často i pro své osobní obohacení) práci pro vlast.“

ABB obětoval své zásady a začal pro šíření své nenávisti používat i veskrze židovský vynález Facebook.
abb3
abb4
abb2abb1

Sám sebe Adam B Bartoš považuje za národovce, vlastence, konzervativce. Rád bych ho touto cestou opravil. Není ani jedno. Adam B Bartoš je obyčejné antisemitské prase. K vlastenci a konzervativci má daleko asi jako sachrdort k tlačence.

Dušan M Makovský, po prarodičích certifikovaný árijec, heterosexuál, nezednář, havlovec, lehce šmrncnutý klausovcem.

Autor: Dušan Makovský | pondělí 27.1.2014 17:02 | karma článku: 16.30 | přečteno: 1256x


Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Jaroslav Pomp

Proč propaganda vhání Čechy do Putinovy náruče?

Vladimir Vladimirovič Putin je podle mainstreamu nejen ruský prezident, novodobý car, ale všemocný bůh zla, zodpovědný za všechna příkoří světa. Media ovšem už nikdo nebere vážně a protiruská propaganda má zcela opačný efekt.

23.7.2018 v 10:51 | Karma článku: 29.89 | Přečteno: 694 | Diskuse

Jana Martincová

Kdypak nám znárodní Google?

„Pohled vlády na ekonomiku by se dal shrnout do několika krátkých frází: Pokud se to hýbe, zdaň to. Když se to stále hýbe, reguluj to. A když se to přestane hýbat, dotuj to,“ řekl v minulém století jeden z největších mužů historie

23.7.2018 v 8:22 | Karma článku: 23.82 | Přečteno: 714 | Diskuse

Ondřej Šebesta

Houbaři v Helsinkách

Zatímco Voloďa se sebevědomě usmíval a nechal ho žvanit, Donald se zaplétal do vlastních pastí, až se na konec vyjádřil v tom smyslu, že představiteli nenáviděného Sovětského impéria věří více, než vlastním zpravodajským službám.

23.7.2018 v 7:00 | Karma článku: 5.08 | Přečteno: 211 | Diskuse

František Chalupa

Bůh žehnej diskriminaci!

Jednou z nejkrásnějších lidských přirozeností je schopnost diskriminovat. Diskriminaci neboli rozlišování se učím od dob, kdy jsem vypadl z maminky.

22.7.2018 v 20:04 | Karma článku: 31.81 | Přečteno: 969 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Sarkozy ve službách mezinárodních teroristů - pluk. Kaddáfího a podpluk. KGB Putina

Otevřením hranic pro mezinárodní obchod, založeném na rychlosti a anonymitě, se pod dohledem mj. WTO, MMF, Světové banky, a GAFI otevřely i hranice pro mezinárodní praní špinavých peněz státy samotnými z obchodu z jaderné

22.7.2018 v 18:27 | Karma článku: 10.37 | Přečteno: 505 | Diskuse
Počet článků 77 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3736
IT na volne noze, s vice ci mene pravicovymi nazory, realista, dvojnasobny stastny otec, avsak stale spokojene svobodny, prazak, dymkar, sezonni alkoholik, milovnik RPG her a fantasy knizek, v diskusich na iDnes pod nickem makovec123.

Jsem clenem ODS na Praze 14.

Mé blogy jsou zpravidla psány pro server Eportál


Najdete na iDNES.cz